Home
Competitie
Teamindeling VJC 2024
Contact
ClubApp
Info
Algemene informatie
Ledenadministratie
Pasjesavond
Tennisladder
Lessen
Jeugd
Training jeugd
Bar
Commissies
Vertrouwenspersoon
AVG en Privacy
Meer
Sign up?
My Club
Clubagenda
April 2024
Competitie
Vrijdag 26 19:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 29 19:30 - 22:00
Mei 2024
Pasjesochtend
Woensdag 1 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 6 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 8 08:30 - 12:00
Vroege Vogels toernooi voor de jeugd
Vrijdag 10 07:00 - 12:00
Competitie
Vrijdag 10 19:00 - 22:30
Competitie
Zaterdag 11 10:00 - 22:30
Competitie
Zondag 12 10:00 - 16:00
Pasjesavond
Maandag 13 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 15 08:30 - 12:00
Competitie
Vrijdag 17 19:00 - 22:30
Competitie
Zaterdag 18 10:00 - 22:30
Competitie
Maandag 20 09:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 20 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 22 08:30 - 12:00
Competitie
Vrijdag 24 19:00 - 22:30
Competitie
Zaterdag 25 10:00 - 22:30
Competitie
Zondag 26 09:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 27 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 29 08:30 - 12:00
Competitie
Vrijdag 31 19:00 - 22:30
Juni 2024
Competitie
Zaterdag 1 10:00 - 22:30
Slotfeest competitie
Zaterdag 1 19:00 - Zondag 2 01:30
Competitie
Zondag 2 09:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 3 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 5 08:30 - 12:00
Competitie
Vrijdag 7 19:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 10 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 12 08:30 - 12:00
Competitie
Vrijdag 14 19:00 - 22:30
Intern 8/9 toernooi
Zaterdag 15 10:30 - 17:00
Burenmiddag
Zaterdag 15 16:00 - 18:30
Pasjesavond
Maandag 17 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 19 08:30 - 12:00
GJK Goudse Jeugd Kampioenschappen
Woensdag 19 12:00 - Zondag 23 19:00
Pasjesavond
Maandag 24 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 26 08:30 - 12:00
Veteranentoernooi
Zaterdag 29 10:00 - Zondag 30 18:00
Juli 2024
Pasjesavond
Maandag 1 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 3 08:30 - 12:00
Ladies Night
Vrijdag 5 19:00 - Zaterdag 6 01:30
Biertoernooi
Zaterdag 6 16:00 - 22:30
Ouder Kind toernooi
Zondag 7 09:30 - 17:00
Pasjesavond
Maandag 8 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 10 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 15 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 17 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 22 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 24 08:30 - 12:00
TIOD Open toernooi
Zaterdag 27 juli 18:00 - Zondag 4 augustus 21:00
Pasjesavond
Maandag 29 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 31 08:30 - 12:00
Augustus 2024
Pasjesavond
Maandag 5 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 7 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 12 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 14 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 19 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 21 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 26 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 28 08:30 - 12:00
Clubkampioenschappen
Woensdag 28 augustus 14:00 - Zondag 8 september 22:00
September 2024
Pasjesavond
Maandag 2 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 4 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 9 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 11 08:30 - 12:00
Sponsor en commissie avond
Donderdag 12 18:00 - 23:00
Pasjesavond
Maandag 16 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 18 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 23 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 25 08:30 - 12:00
Oktoberfeest
Zaterdag 28 19:00 - Zondag 29 01:30
Pasjesavond
Maandag 30 19:30 - 22:00
Oktober 2024
Pasjesochtend
Woensdag 2 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 7 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 9 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 14 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 16 08:30 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 21 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 23 08:30 - 12:00
TIOD Open jeugdtoernooi
Maandag 28 oktober 14:00 - Zondag 3 november 18:00
Pasjesavond
Maandag 28 19:30 - 22:00
Pasjesochtend
Woensdag 30 08:30 - 12:00
Vragen?
E-mail
[email protected]
Telefoon
+31 182 599 092
Adres
Vossenburchkade 45/46
2805 PC Gouda
Deze site maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie lees ons
Privacybeleid
.
Accepteer
Weiger